Potahy a povlaky na matrace

Nepropustný thermo chránič matrace na dvoulůžkovou postel 180 x 200 cm

Jste unaveni z neustálých obav, že vám skvrny a skvrny zničí matraci? Nehledejte nic jiného než nepropustný termo chránič matrace pro manželskou postel 180 x 200 cm. Tento zázračný chránič je vyroben z polyuretanového materiálu, který je úžasně měkký a zároveň neuvěřitelně účinně zabraňuje pronikání tekutin do vaší matrace. Prošití dutého vlákna s polyesterovou tkaninou z mikrovlákna vytváří povrch, který je nejen příjemný na dotek, ale také vyniká tepelnými vlastnostmi, takže vám zajistí pohodlný spánek bez ohledu na teplotu.

Cena v době recenze: 1 179 Kč

Nepropustné prostěradlo – chránič matrace 160×200 cm

Je dobré matraci ochránit a prodloužit tak její životnost. V tomto směru vám pomůže pořízení nepropustného prostěradla coby efektivní chránič matrace. Nepropustné prostěradlo na matrace o rozměru 160×200 cm je spolehlivou, dokonalou ochranou před znečištěním. Tímto prodloužíte životnost matrace. Toto prostěradlo neboli chránič jednoduše navléknete na prostěradlo. Prodyšnost eliminuje pocení spícího člověka. Díky materiálu je prostěradlo vhodné i pro alergiky. Oceníte jeho snadnou manipulaci, efektivitu, praktičnost i snadnou údržbu.

Cena v době recenze: 499 Kč

Nepropustný chránič matrace Softcel na lůžko 200×200 cm

Hygienický matracový chránič na lůžko 200×200 cm neutrální bílé barvy ve vaší posteli nesmí chybět. Bez chrániče matrace je lůžko vystaveno vyššímu riziku znečištění nejen kapalinami a tělními tekutinami. Chránič matrace Softcel v sobě spojuje dvě unikátní vrstvy: horníjemné froté příjemné k pokožce, ze kterého se vyrábí napínací prostěradla. A spodní vrstvu Softcel což je nepropustný PU zátěr, jejíž hlavní výhodou je prodyšnost a zároveň nepropustnost.

Cena v době recenze: 549 Kč

Chránič matrace Aloe Vera s lemem

Jak ovšem udržet matraci čistou a zároveň i prodloužit její životnost? Aloe Vera chránič matrace s lemem v bílém provedení je ocenitelnou záležitostí. Ochrání nejen vaši matraci, prodlouží její životnost, ale zvýší komfort vašeho spánku. Chránič matrace Aloe Vera skýtá pohodlí. Je z měkkého, kvalitního, příjemného a prodyšného materiálu. Efekt umocněn výtažky z Aloe Vera, což má velmi pozitivní účinek na pokožku. Napomáhá k jejímu zklidnění, relaxaci a pyšní se antibakteriálními vlastnostmi.

Cena v době recenze: 399 Kč

Prošívaný chránič matrace v bílém provedení

Prošívaný nepropustný chránič matrace je ideálním pomocníkem do každého domova. Ochrání vaše matrace před každodenní špínou, potom i jakoukoliv tekutinou. Chránič jednoduše vyperete a je krásně čisto.

Cena v době recenze: 179 Kč

Praktický bílý matracový chránič

Matracový chránič v neutrálním bílém provedení prodlouží životnost vaší matrace. K dostání v různých rozměrech. Díky materiálu je vhodným řešením i pro alergiky. Je vyroben z velmi kvalitního materiálu, jedná se o bavlnu s vrstvou polyuretanu na rubové straně. Chránič snadno nasadíte na matraci a to prostřednictvím 4 pružných úchytů v rozích. Chránič je prodyšný, příjemný na dotek.

Cena v době recenze: 145 Kč

Thermo praktický chránič matrace

Thermo chránič matrace o rozměru 90×200 cm efektivně ochrání vaši matraci a tím prodlouží její životnost. Kvalitní chránič je vyroben prošitím dutého vlákna s tkaninou ze 100 % polyesteru. Chránič je nepropustný! Zároveň je prodyšný. Eliminuje pot. Je velmi snadný v rámci manipulace, kdy se nasazuje na matraci prostřednictvím uchycovací gumy umístěné v rozích chrániče. Rovněž ho lze prát na 60 °C.

Cena v době recenze: 539 Kč

Prošívaný nepropustný chránič na matrace

Prošívaný chránič matrace Balance o rozměru 180×200 cm je vhodný na klasickou manželskou postel neboli dvoulůžko. Prošívaný chránič matrace je nepropustný. Ochrání vaši matraci před zaprášením, špínou, případně i jakoukoli tekutinou v rámci každodenního užívání. Díky speciálnímu zátěru chránič nepropustí vodu ani jinou kapalinu. Výplň chrániče je z dutého vlákna.

Cena v době recenze: 499 Kč

Voděodolný matracový chránič

Matracový chránič, nepromokavý, exclusive. Vrchní materiál chrániče je 100% PES (mikrofáze), dále následuje antialergické 150g rouno a netkaná textilie. Oproti oboustrannému chrániči je spodní vrstva nahrazena nepropustnou vrstvou, která dokonale ochrání vaší matraci před znečištěním. Celý chránič je olemován paspulí.

Cena v době recenze: 489 Kč

Chránič na matraci o rozměru 200×200 cm

Nepropustný chránič matrace Bamboo přinese vaší posteli dokonalou čistotu i pohodlí. Je měkký, prodyšný a díky obsahu blahodárných bambusových vláken má také přirozené antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti.

Cena v době recenze: 749 Kč