Chrániče matrací

Nepropustný thermo chránič matrace na dvoulůžkovou postel 180 x 200 cm

Jste unaveni z neustálých obav, že vám skvrny a skvrny zničí matraci? Nehledejte nic jiného než nepropustný termo chránič matrace pro manželskou postel 180 x 200 cm. Tento zázračný chránič je vyroben z polyuretanového materiálu, který je úžasně měkký a zároveň neuvěřitelně účinně zabraňuje pronikání tekutin do vaší matrace. Prošití dutého vlákna s polyesterovou tkaninou z mikrovlákna vytváří povrch, který je nejen příjemný na dotek, ale také vyniká tepelnými vlastnostmi, takže vám zajistí pohodlný spánek bez ohledu na teplotu.

Cena v době recenze: 1 179 Kč

Nepropustné prostěradlo – chránič matrace 160×200 cm

Je dobré matraci ochránit a prodloužit tak její životnost. V tomto směru vám pomůže pořízení nepropustného prostěradla coby efektivní chránič matrace. Nepropustné prostěradlo na matrace o rozměru 160×200 cm je spolehlivou, dokonalou ochranou před znečištěním. Tímto prodloužíte životnost matrace. Toto prostěradlo neboli chránič jednoduše navléknete na prostěradlo. Prodyšnost eliminuje pocení spícího člověka. Díky materiálu je prostěradlo vhodné i pro alergiky. Oceníte jeho snadnou manipulaci, efektivitu, praktičnost i snadnou údržbu.

Cena v době recenze: 499 Kč

Nepropustný chránič matrace Softcel na lůžko 200×200 cm

Hygienický matracový chránič na lůžko 200×200 cm neutrální bílé barvy ve vaší posteli nesmí chybět. Bez chrániče matrace je lůžko vystaveno vyššímu riziku znečištění nejen kapalinami a tělními tekutinami. Chránič matrace Softcel v sobě spojuje dvě unikátní vrstvy: horníjemné froté příjemné k pokožce, ze kterého se vyrábí napínací prostěradla. A spodní vrstvu Softcel což je nepropustný PU zátěr, jejíž hlavní výhodou je prodyšnost a zároveň nepropustnost.

Cena v době recenze: 549 Kč

Pěnová kvalitní matrace TOPPER 160×200 cm

Pěnová matrace TOPPER HR Wojtex o rozměru 160×200 cm je excelentní záležitostí. Uspokojí i ty nejnáročnější. Jedná se o tenký typ matrace, která dokáže změkčit tvrdé matrace. Matrace topper chrání vaše lůžko před nečistotami, potem a zvyšuje komfort ohledně spaní i samotné hygieny. Díky nízké hmotnost topper matraci snadno vyvětráte či vyperete potah. Potah je totiž snímatelný a pratelný. Nejen, že takto umožňuje snadnou údržbu a udržení v čistotě, tak dokonce disponuje variantou léto a zima.

Cena v době recenze: 1 929 Kč

Chránič matrace Aloe Vera s lemem

Jak ovšem udržet matraci čistou a zároveň i prodloužit její životnost? Aloe Vera chránič matrace s lemem v bílém provedení je ocenitelnou záležitostí. Ochrání nejen vaši matraci, prodlouží její životnost, ale zvýší komfort vašeho spánku. Chránič matrace Aloe Vera skýtá pohodlí. Je z měkkého, kvalitního, příjemného a prodyšného materiálu. Efekt umocněn výtažky z Aloe Vera, což má velmi pozitivní účinek na pokožku. Napomáhá k jejímu zklidnění, relaxaci a pyšní se antibakteriálními vlastnostmi.

Cena v době recenze: 399 Kč

Prošívaný chránič matrace v bílém provedení

Prošívaný nepropustný chránič matrace je ideálním pomocníkem do každého domova. Ochrání vaše matrace před každodenní špínou, potom i jakoukoliv tekutinou. Chránič jednoduše vyperete a je krásně čisto.

Cena v době recenze: 179 Kč

Praktický bílý matracový chránič

Matracový chránič v neutrálním bílém provedení prodlouží životnost vaší matrace. K dostání v různých rozměrech. Díky materiálu je vhodným řešením i pro alergiky. Je vyroben z velmi kvalitního materiálu, jedná se o bavlnu s vrstvou polyuretanu na rubové straně. Chránič snadno nasadíte na matraci a to prostřednictvím 4 pružných úchytů v rozích. Chránič je prodyšný, příjemný na dotek.

Cena v době recenze: 145 Kč

Thermo praktický chránič matrace

Thermo chránič matrace o rozměru 90×200 cm efektivně ochrání vaši matraci a tím prodlouží její životnost. Kvalitní chránič je vyroben prošitím dutého vlákna s tkaninou ze 100 % polyesteru. Chránič je nepropustný! Zároveň je prodyšný. Eliminuje pot. Je velmi snadný v rámci manipulace, kdy se nasazuje na matraci prostřednictvím uchycovací gumy umístěné v rozích chrániče. Rovněž ho lze prát na 60 °C.

Cena v době recenze: 539 Kč

Prošívaný nepropustný chránič na matrace

Prošívaný chránič matrace Balance o rozměru 180×200 cm je vhodný na klasickou manželskou postel neboli dvoulůžko. Prošívaný chránič matrace je nepropustný. Ochrání vaši matraci před zaprášením, špínou, případně i jakoukoli tekutinou v rámci každodenního užívání. Díky speciálnímu zátěru chránič nepropustí vodu ani jinou kapalinu. Výplň chrániče je z dutého vlákna.

Cena v době recenze: 499 Kč

Voděodolný matracový chránič

Matracový chránič, nepromokavý, exclusive. Vrchní materiál chrániče je 100% PES (mikrofáze), dále následuje antialergické 150g rouno a netkaná textilie. Oproti oboustrannému chrániči je spodní vrstva nahrazena nepropustnou vrstvou, která dokonale ochrání vaší matraci před znečištěním. Celý chránič je olemován paspulí.

Cena v době recenze: 489 Kč

Chránič na matraci o rozměru 200×200 cm

Nepropustný chránič matrace Bamboo přinese vaší posteli dokonalou čistotu i pohodlí. Je měkký, prodyšný a díky obsahu blahodárných bambusových vláken má také přirozené antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti.

Cena v době recenze: 749 Kč

Pořídit si kvalitní matraci není v dnešní době levná záležitost. Výhodné proto je pořídit také k matraci tzv. chránič matrace, kterým lze efektivně prodloužit její životnost. Chrániče představují užitečnou ochranu před zašpiněním, před proniknutím roztočů, před absorpcí vlhkosti nebo dokonce mechanickým poškozením matrace.

Na trhu je široká škála variant a velikostí chráničů, takže i pro matrace s atypickými rozměry lze snadno najít ten pravý chránič. Se stávající matrací ho můžete poměrně snadno pomocí praktických gumiček v rozích. A pro koho jsou chrániče matrací určeny? Vhodné jsou především do postelí alergiků, dětí a starších osob. Jejich přednosti ale ocení kdokoliv z nás, kdo preferuje čisté lůžko bez poskvrny. Například pokud máte rádi snídaně do postele, chránič se vám určitě vyplatí. Vždyť komu z nás se někdy nepodařilo vylít si do lůžka trochu čaje nebo kávy. S chráničem matrací to ale není žádný problém. Stačí zašpiněný chránič sundat, vložit do pračky a vše je tak, jak má být.